Спортът по телевизията днес

sport-tv

08:00 BNT HD: Обзор „Лига Европа“
08:00 Eurosport: Тенис, WTA: Турнир в Люксембург
08:00 Diema Sport: Футбол: Локомотив Пловдив – Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
09:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Олимпик Лион – Ювентус
10:00 Eurosport 2: Тенис, WTA: Турнир в Люксембург
10:00 Diema Sport: „Домът на футбола“, предаване за български футбол (2016-17), 13-и епизод, повторение
11:00 Film Plus: Футбол: Примера Дивисион – обзор на изминалия кръг
11:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Байерн М – ПСВ Айндховен
11:00 Diema Sport: Футбол: Монтана – ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
11:00 Eurosport 2: Тенис на маса: Европейско първенство, пряко
11:20 Diema Sport 2: Футбол: Монако – Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение
12:00 Eurosport: Тенис, WTA: Турнир в Люксембург
12:00 BNT HD: Футбол: Манчестър Юнайтед – Фенербахче – среща от турнира „Лига Европа“
12:30 Film Plus: Футбол: Бразилско първенство по футбол – обзор на изминалия кръг
13:00 Diema Sport: „Преди кръга“, предаване за български футбол (2016-17), 11-и епизод, повторение
13:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Легия Варшава – Реал Мадрид
13:00 Film Plus: Пряко: Тенис: Kremlin Cup by Bank of Moscow – Москва, Русия – финал (WTA Premier 2016)
14:00 Diema Sport: Класика от „А“ професионална футболна група: Левски – Черно море (2014-15), повторение
14:00 Nova Sport: Тенис: Стокхолм Оупън 2016, шести ден, първи полуфинал, директно
14:30 Diema Sport 2: Футбол: АФК Борнемут – Тотнъм Хотъспър, мач от английската Висша Лига, директно
14:45 Eurosport 2: Футбол: „ФИФА футбол магазин“
15:00 Diema Sport: Футбол: Ботев Пловдив – Черно море, мач от Първа професионална лига, директно
15:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига: Барселона – Манчестър Сити
15:15 BNT HD: Баскетбол: Балкан – Лукойл Академик – среща от Националната баскетболна лига
15:30 Film Plus: Пряко: Тенис: European Open – Антверпен, Белгия – I полуфинал (2016 ATP WORLD TOUR 250)
16:00 Eurosport: Тенис, WTA: Турнир в Люксембург, финал, пряко
16:15 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Инголщадт – Борусия Д, пряко
17:00 Ring.BG: УЕФА Шампионска лига – магазинно предаване
17:00 Diema Sport 2: Футбол: Арсенал – Мидълзбро, мач от английската Висша Лига, директно
17:00 Nova Sport: Футбол: Бристъл Сити – Блекбърн Роувърс, мач от Чемпиъншип, директно
17:00 Film Plus: Пряко: Тенис: European Open – Антверпен, Белгия – II полуфинал (2016 ATP WORLD TOUR 250)
17:30 Diema Sport: Футбол: Левски – Берое, мач от Първа професионална лига, директно
17:50 TV1000: Футболен татко – САЩ, комедия, 2005 г.
18:30 Ring.BG: Италия, Серия А – преди кръга
18:30 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Байер – Хофенхайм
18:30 BNT HD: Футбол: Интер – Саутхемптън – среща от турнира „Лига Европа“
19:00 Ring.BG: ПРЯКО: Италия, Серия А: Сампдория – Дженоа
19:30 Diema: Футбол: Ливърпул – Уест Бромич, мач от английската Висша Лига, директно
19:30 Eurosport 2: Футбол, Бундеслига: Байерн – Борусия М, пряко
19:30 Film Plus: Пряко: Футбол: Реал /Сосиедад/ – Депортиво /Алавес/ (Примера Дивисион, сезон 2016/17)
20:00 Nova Sport: Футбол: Нотингам Форест – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, директно, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи
20:00 Diema Sport: Футбол: Лудогорец – Локомотив ГО, мач от Първа професионална лига, директно
21:30 Ring.BG: Италия, Серия А
21:30 Nova Sport: Футбол: Лион – Гингам, мач от френската Лига 1, запис
21:45 Ring.BG: ПРЯКО: Италия, Серия А: Милан – Ювентус
22:30 BNT HD: Обзор „Лига Европа“
22:30 Diema Sport: Футбол: Анже – Тулуза, мач от френската Лига 1, запис
23:00 BNT HD: Футбол: Рома – Аустрия /Виена/ – среща от турнира „Лига Европа“
23:30 Nova Sport: Тенис: Стокхолм Оупън 2016, шести ден, втори полуфинал, повторение


  Черно море с официална жалба в БФС

Източник: Topzalozi.com

 

ИЗПРАТИ НОВИНА: ТУК или на страницата ни във Фейсбук

Вашият коментар