Категория: Спорт

Избрано, Спорт

Националите победиха Португалия и записаха трети успех на европейското първенство

Мъжкият национален отбор на България продължава успешното си представяне на европейското първенство по волейбол 2019. Националите ни, водени от Силвано

Спорт

България срази и Румъния на Евроволей

Националите на България по волейбол записаха втори успех на европейското първенство, след като надиграха категорично Румъния с 3:0 (28:26, 25:20,

Спорт

Чудесен старт на България на Евроволей. Отнесохме Гърция с 3:0

Мъжкият национален отбор на България по волейбол стартира перфектно европейското първенство. Воденият от Силвано Пранди надигра категорично Гърция с 3:0

Салпаров: Гоним минимум трето място в групата! Соколов: Нека този път тръгнем с идеята да играем добър волейбол

Диагоналът на волейболните ни национали Цветан Соколов заяви преди отпътуването на тима ни за европейското първенство 2019, че основната цел

Избрано, СВЯТ, Спорт

Сърбия триумфира с трета европейска титла

bgvolleyball.com Женският национален отбор на Сърбия триумфира за трети път с европейската титла. „Плавите“ се наложиха драматично над домакина Турция

Спорт

Ървин Нгапет: Хората ме познават, защото правя глупости

bgvolleyball.com Няколко дни преди старта на европейското първенство за мъже, на което Франция е съдомакин, заедно с Холандия, Словения и Белгия, звездата

Витал Хайнен критикува регламента на Евроволей

До началото на европейското първенство по волейбол за мъже остават броени дни (12-29 септември). Типично в стила си, старши треньорът

СВЯТ, Спорт

България и Сърбия откриват четвъртфиналните битки на Евроволей

Отборите на България и Сърбия откриват четвъртфиналните битки на европейското първенство. „Лъвиците“ и „плавите“ се изправят едни срещу други в

Германия ще е домакин на олимпийската квалификация по волейбол за мъжете

Германия ще бъде домакин на европейския квалификационен турнир при мъжете за олимпиадата в Токио догодина, съобщават от Европейската конфедерация по

Спорт

България удари Гърция, запазва шансове за осминафинали на европейското първенство

Женският национален отбор на България записа първа победа на европейското първенство. „Лъвиците“, водени от Иван Петков, надиграха категорично Гърция с