Тони Димитрова специален гост на събора на сдружение "Ловно-рибарско дружество" – Варна
12 Юни, 2017,
20:08
Ловци и гости на ЛРС във Варна пристигнаха за традиционния ловен събор в комплекс " Звездица",край Варненското езеро. Съпричастни на празника станаха и гости от съседните сдружения в Добрич и Тервел и от горските и ловните стопанства в района.
След водосвета за здраве, извършен от отец Ясен от Варненска митрополия,празникът беше открит от Колю Панайотов, председател на сдружението, който поздрави участниците и пожела на всички ловци добро настроение, както и хубави слуки през следващия ловен сезон.
Председателят награди победителите от състезанията по ловна стрелба и улов на риба, както и най - добрите в киноложката изложба. Купи и грамоти получиха и ловните дружинки, които са се отличили с постиженията си в ловните излети.
Концертът на Тони Димитрова бе кулминацията на празничната програма , по случай традиционния ловен събор. Изпълненията на популярната поп певица бяха подарък за всички членове и гости на Ловно рибарски съюз -Варна.
Автор: Николай Караколев
Напиши коментар
Култура
Здраве
Коментари