Истински екшън с пасажера, който приземи извънредно самолетa на Emirates Airline на летище София
02 Юни, 2017,
06:18
Историята с пациента от огромния самолет, който кацна извънредно на летище София, има продължение, съобщи Агенция БЛИЦ. Първоначално са дошли 2 външни линейки в района на летището. По принцип аеропортът има своя за спешни нужди, но тя не е била повикана. Човекът е натоварен в една от линейките и тръгват към болнично заведение, придружени с ескорт.
Изведнъж обаче автомобилът рязко е набил спирачки, вратата се отворила, а от нея е изскочил пациентът, който се оказва пиян до козирката британски гражданин. Човекът е държал пликче в ръка и е тръгнал да бяга по перона, вътре в района на летището! Започнало е преследване от РОС (районна охранителна служба) и гранична полиция с две коли.
След известно преследване мъжът е хванат и отведен в болница.
Припомняме, че вчера /1 юни/ самолет на Emirates Airline, който пътува от Дубай към Лондон, бе кацнал извънредно на летище София заради здравословен проблем с един от пътниците.
Автор: Владимир Николов
Напиши коментар
Култура
Здраве
Коментари